Masáže a zábaly

Masáž lávovými kameny HOT – STONES

Masáž horkými lávovými kameny je velmi příjemná, šetrná antistresová procedura, která je ve světě stále více žádaná. Zavřete oči a představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů spolu s vibrací jim vlastní, jak jemně přejíždí po Vašem těle od prstů na nohou až téměř po konečky vlasů. Masáž blahodárně působí na mysl, zbavuje stresu, výrazně uvolňuje svalové napětí a ovlivňuje energetické dráhy, čímž zlepšuje zdravotní stav a dostane Vás do vynikající formy.

Přejeme Vám příjemné zážitky.

Kontaktujte nás

Holistická aroma terapeutická masáž

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherným, plynulým a voňavým tancem doteků na lidském těle. Zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používáme, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu – svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách.

Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Kontaktujte nás

Havajská masáž LOMI – LOMI

„Milující ruce“ tato forma terapie je již odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. Vychází z velmi jemných a plynulých technik starých Polynésanů a především mistrů léčitelů z Havaje. Překrásná starobylá léčebná masáž , která Vás zavede do světa hluboké relaxace a luxusu.

Kontaktujte nás

Medová detoxikační masáž

Med je již po tisíciletí používán jako lék nejen pro vnitřní použití, ale také formou masáže. Medová masáž má silný detoxikační účinek pro celé tělo a organizmus. Zlepšuje stavy syndromu chronické únavy, celulitidu, poúrazové stavy, střevní a žaludeční potíže, poruchy menstruačního cyklu, revmatické onemocnění svalů a kloubů, srdce a cév a mnoho dalších.

Naše zdraví je pro nás to nejcennější, proto v rámci prevence Vám všem doporučuji pravidelně podstupovat Medovou masáž celého těla.

Kontaktujte nás

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž horkou čokoládou je jednou z nejluxusnějších druhů masáží. Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Vyjímečnost čokolády byla známa již před 2000 lety. Už tehdy se vědělo, že čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pleť. Tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení toxinu z organizmu.

Kontaktujte nás

Lymfatická drenáž přístrojová

Lymfodrenáž dolních končetin a břicha - nejčastější využití je určeno pro léčbu mízních lymfatických otoků a žilní nedostatečnosti. Lymfodrenáž je vhodná také jako prevence u osob vystavených dlouhému stání či sezení v neměnné poloze

Lymfodrenáž horních končetin - mezi nejdůležitější indikace patří péče o osoby s lymfatickými otoky, které vznikají druhotně po operacích či radioterapii, zejména pro ženy po operaci prsu jako prevence a léčba lymfedému. Dále nabízí zpevnění ochablých paží a odstranění celulitidy, která se v těchto partiích s přibývajícím věkem velice ráda usazuje.

Kontraindikace :

Kontaktujte nás

Sportovní masáž

Sportovní masáž je určená lidem, kteří svůj organismus zatěžují sportovní činností ať už amatérskou nebo profesionální. Masáž zlepšuje samotný sportovní výkon tím, že udržuje svaly flexibilní a plné síly. Zvyšuje odolnost a regeneraci svalů, kloubní pohyblivost a působí jako prevence poranění v důsledku velké námahy.

Účinky sportovní masáže:

Kontraindikace :

Kontaktute nás

Rekondiční masáž

je vhodná pro osoby s jednostrannou zátěží a s nedostatkem aktivního pohybu. Kdy dochází ke zkracování šlach a zatuhnutí svalů.Rekondiční masáž zmírňuje bolesti, odstraňuje únavu a způsobuje uvolnění.

Kotnaktujte nás

Uvolňování bolestivých stavů páteře

Jedná se o velmi účinné techniky k odstranění bolestí v oblasti páteře, které jsou cíleněvybrány ze školy japonské masáže shiatsu. Při práci se využívá práce na tzv. šlacho-svalových dráhách, některých reflexních bodů a také techniky protažení zkrácených svalů. Díky těmto způsobům je možné uvolnit i nejhlubší svalové vrstvy, které po provedení klasické nebo sportovní masáže zůstávají obvykle neuvolněné.

Kontaktujte nás

Masáž nohou – pedikérská

Kontaktujte nás

Jak to u nás vypadá?

Provozní doba

Pondělí - čtvrtek:
8:00 - 12:00, 13:00 - 18:00

Pátek:
8:00 - 12:00

Po předchozí tel. domluvě Vás rádi příjmeme i mimo provozní dobu.

Sobota:
Otevřeno po předchozí osobní nebo telefonické domluvě.

Kontaktní informace

Iveta Hinnerová
+420 776 270 461
Facebook

saloniris.i@seznam.cz

Pavla Kremlová
+420 776 600 967
Facebook