Pedikúra - Mediciální pedikúra - DIA

Prevence diabetické nohy, otlaků, plísní, deformit, kuřích ok, praskajících pat atd. Věřím, že není nutné zmiňovat, jak je pedikúra pro naše nohy důležitá, obzvlášť pokud se objevují zdravotní a estetické problémy. Mezi ně patří např.

  • hrubé nažloutlé a zarůstající nehty
  • praskající paty a otlaky
  • plísňová onemocnění nehtů a kůže
  • kuří oka , bradavice
  • potící se nohy – zápach
  • velmi suchá kůže na nohou , deformity
  • a tak dále a tak dále.

A mnohdy to moc bolí , chůze je obtížná , uhýbáte bolesti, ničíte si klouby a páteř, nevíte jaké boty si obout, trpí psychika. Přitom stačí tak málo. Nestyďte se mne navštívit, popovídat si a nožky si ne chat odborně prohlédnout, následně ošetřit a poradit, jak se k nim chovat . Ráda Vám od Vašeho trápení pomohu.

Ošetření je bezpečné, bezbolestné, příjemné a rychlé. Tato metoda má veliký význam pro diabetiky a osoby s onemocněním žil a tepen dolních končetin.

Kontaktujte nás

Estetická pedikúra

Ať už jsou nožky zdravé nebo trpí nějakou z výše uvedených odchylek, vždy je pro mne a vím, že také pro Vás , důležitý estetický dojem.

Modeláž nehtů na nohou, lakování a zdobení

Modeláž nehtů na nohou je velmi oblíbená pro svou krásu a trvanlivost. Touto metodou vymodeluji chybějící kousky nehtů, upravím nevzhledné a deformované nehty na dobu až tří měsíců. Také Vám nehty nalakuji a nazdobím dle Vašeho přání. A na závěr pedikúry

Masáž nohou

Masáž nohou je velice příjemná součást pedikúry, která mimo jiné, blahodárně působí také na Vaši psychiku …. Jak víme , všechno s ní úzce souvisí.

Sterilizace obuvi

Během 10 minut zbavíme Vaše boty obtěžujícího zápachu, plísní a bakteriologických zárodků. Obuv nabízí bakteriím a plísním skvělé podmínky k rozmnožování. Bohužel hygiena a čistota obuvi je často podceňována.I když pečlivě pečujete o svou tělesnou hygienu, Vaše nohy zapáchají. Proč? Příčinou je plísňová infekce. Té Vás jistě zbaví lékař, ale nevyléčí Vám Vaše boty, které jsou infikované.

Já mám pro Vás jednoduché řešení. Použitím „sterilizátoru obuvi“ bakterie a plísně spolehlivě vymýtíte. Pachové molekuly bodou rozloženy a zneškodněny pomocí nejmodernější technologie založené na bázi nanostříbra a ozonu. Volné ionty stříbra likvidují bakterialní zárodky a ozon má silné antimikrobiotické účinky.

Poškození obuvi je vyloučeno a není škodlivé pro člověka ani pro zvířata.

Jak to u nás vypadá?

Provozní doba

Pondělí - čtvrtek:
8:00 - 12:00, 13:00 - 18:00

Pátek:
8:00 - 12:00

Po předchozí tel. domluvě Vás rádi příjmeme i mimo provozní dobu.

Sobota:
Otevřeno po předchozí osobní nebo telefonické domluvě.

Kontaktní informace

Iveta Hinnerová
+420 776 270 461
Facebook

saloniris.i@seznam.cz

Pavla Kremlová
+420 776 600 967
Facebook